O nás

O nás

Naše společnost vznikla v roce 1998 a sídlíme v Kozlovicích u Frýdku – Místku. Vzniku společnosti předcházely dlouholeté jezdecké zkušenosti zakládajících členů. Od počátku se věnujeme chovu koní plemene Quarter Horse.

Od srpna 2003 se stal na dva a půl roku naším novým domovem Prosper Horse Ranch v Čeladné. Během svého působení na Čeladné jsme zorganizovali řadu národních a mezinárodních závodů. Mezi nejprestižnější patřily závody „Ride & Slide 2005“ pořádané pod hlavičkou NRHA, které se uskutečnily ve spolupráci s Polskou a Slovenskou reiningovou asociací. Dále můžeme zmínit dvě Mistrovství ČR dospělých ve westernovém ježdění pořádané WRC ČR a v neposlední řadě i Středoevropský pohár. Pod hlavičkou American Paint Horse Association jsme se podíleli spolu s českou asociací na pořádání tří ročníků Paint Horse Show a spolu s českou asociací Appaloosa Horse Club jsme se podíleli na pořádání dvou ročníků Appaloosa Horse Show. V květnu 2004 jsme spolu s polskou firmou PDM zorganizovali v ostravské ČEZ aréně velmi úspěšnou show Montyho Robertse.

Náš ranč

Ranč je situován v krásném prostředí Beskyd na trase Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm, s nádherným výhledem na okolní hory a malebnou obec Kozlovice. Celý objekt je ve stadiu budování tak, aby vyhovoval náročným požadavkům nás i našich zákazníků.

Obec Kozlovice byla založena roku 1294 jako lánová lesní vesnice. Dnes se rozprostírá na 21,09 km/2 a žije zde 2823 obyvatel. O Kozlovicích se více dozvíte na www.kozlovice.cz.

Náš ranč nabízí