Trenéři

Společnost Smart ranch, s.r.o. a sdružení Paint Western Riding Club, p.s. zastupuje a jako trenérka zde působí Ing. Klára Šalková. Klára je několikanásobnou Mistryní České republiky v reiningu a několikanásobnou šampiónkou České republiky v reiningu a jednou z nejlepších trenérů reiningu v České republice. Dalšími neméně význačnými trenéry jsou Marian Štihel a Martina Pavelcová.

Díky svým dlouholetým zkušenostem v trénování koní a předvádění reiningových koní, jsou naši trenéři připraveni podělit se s každým, kdo má zájem, o své znalosti. Naši trenéři získávali své zkušenosti spoluprací s takovými věhlasnými trenéry, jako jsou Matt Mills, Chuck Klipfel, Maik Bartmann, Sylvia Rzepka, Vern Sapergia, Grischa Ludwig, Marcy Ver Meer, Mike Kevil.

Pokud uvažujete o koupi reiningového koně nebo chcete konzultovat nebo se podělit o svou zkušenost s našimi trenéry, prosím neostýchejte se zavolat nám.

Marian Štihel

Marian Štihel patří do našeho týmu od roku 2006 a rovněž přesedlal z anglického ježdění, kde působil dlouhodobě jako jezdec a trenér u takových osobností jako byl Oldřich Hrůzek, Jan...

Klára Šalková

Klára Šalková je jednou z nejzkušenějších trenérek v České republice. Začala svou jezdeckou kariéru jako parkúrová jezdkyně, kde získala titul Mistryně České republiky a titul Mistryně Československé republiky. Získala rovněž...